Vpis v študijsko leto 2018/2019

Če si upokojenci ali tisti, ki ste prekoračili petdeseto leto svojega življenja želite, da bi svojemu življenju dali nove vsebine, in če menite, da je dobro, da se naučite česa novega ter s tem koristite sebi in drugim,  postanite člani Društva U3 Univerze za tretje življenjsko obdobje Zasavska regija.

Lahko se naučite tujega jezika, pridobite ali obnovite znanje računalništva, se poskusite v likovnem ustvarjanju, razgibate svoje telo z lahko telovadbo ali ohranite svojo vitalno energijo. Ob petkih se lahko pridružite pohodnikom pri spoznavanju naše in širše okolice. Letos vam ponujamo tudi Trboveljske zgodbe, kjer boste spoznavali preteklost Trbovelj. Več o programu 2018/2019 v zavihku “Program izobraževanja 2018/2019”.

Vpisujemo vsak ponedeljek, torek in sredo med 9. do 12. uro, od 3. septembra do 1. oktobra 2018.

Vabljeni, kajti NIKOLI NI PREPOZNO!

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.