Teden vseživljenskega učenja (TVU)

Spoštovani,

Zasavska ljudska univerza  vsako leto v maju organizira brezplačne prireditve v okviru vseslovenske akcije Teden vseživljenjskega učenja (TVU), ki se bo odvijal od 13. do 22. maja 2016. Različni  dogodki bodo potekali vse do 30. 6. 2016.

Kot regijski koordinator smo skupaj s 33 partnerskimi organizacijami (tudi Društvom U3) pripravili pester program preko 100 brezplačnih prireditev. S Tednom vseživljenjskega učenja promoviramo in širimo kulturo vseživljenjskega učenja v Zasavju.

Ob tej priložnosti smo  natisnili KOLEDAR PRIREDITEV, ki ga  bodo  prejeli v večini zasavskih gospodinjstev. Prireditve so podrobneje predstavljene  tudi v spletnem koledarju TVU, ki je objavljen na naši spletni strani

http://www.zlu-trbovlje.si/si/projekti/tvu-teden-vsezivljenjskega-ucenja/

Na naslovu http://tvu.acs.si so predstavljeni vsi dogodki v Sloveniji.

Pridružite se nam, zagotovo boste našli ustrezno prireditev ali dogodek zase.

Sprotne informacije o dogajanju v okviru TVU v Zasavju pa bodo objavljene na   spletni strani ZLU www.zlu-trbovlje.si  

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja