Razstava slik Likovnih skupin Društva U3

Ob Slovenskem kulturnem prazniku, so likovne skupine na ogled postavile svoja dela v vseh treh zasavskih občinah. Ob tej priložnosti je mentorica skupine, akademska slikarka Severina Trošt Šprogar zapisala:

Med stvarmi, ki nas osrečuje v življenju so najbolj pomembne tiste, ki jih dosežemo z lastnim trudom. Ko jih nagradimo in presežemo nam postanejo ne samo pomembne ampak postanejo del nas. Tako znova odkrivamo nova obzorja, ki nas bogatijo in plemenitijo.

Ponosna sem na dosežke udeležencev likovnega tečaja in na to, da so mi omogočili, da jim svetujem pri spoznavanju novih ustvarjalnih zmožnosti.

Likokovnice - Občina - 5.1
Občina Trbovlje, (15 likovnih del v prvem nadstropju)
Zdravstveni dom 2013 Zagorje - 1
Zdravstveni dom Zagorje – 20 Likovnih del

7
Knjižnica Antona Sovreta – 27 likovnih del
3
MCT Trbovlje

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.