Razstava Likovne skupine Trbovlje

001 - Razstava Lik.Trb. - DDT
Likovna skupina Trbovlje z mentorico go. Severino Trošt Šprogar (levo), g. Ervinom Matešičem (v sredini) in predsednico Društva U3 go. Zvonko Selan (desno)

Četrtek 3.4.2014; V stari galeriji Delavskega doma Trbovlje je potekalo odprtje razstave slik Likovne skupine Trbovlje.

Skupina šteje 13 članic. Nekatere med njimi rišejo že dalj časa, druge pa so se skupini pridružile letos. Njihova mentorica ga. Severina Trošt Šprogar, ki je vodila likovno skupino dobri dve leti se poslavlja, mentorstvo pa prevzema g. Ervin Matešič.

6Na razstavi so z izvedbo pesmi; Jaz pa grem na zeleno travco, Čuk se je oženil, Kje so tiste stezice in Kaj ti je deklica, sodelovali tudi učenci Glasbene šole Trbovlje v zasedbi: Ajda Grabnar, Ema Medvešek, Lia Vene, Marko Hauptman, Tajda Železnik, Tingara Novak, Žana Larisa Jordan in mentorica Magda Klančišar.

Video si lahko ogledate Tukaj

Prireditev je povezovala ga. Zdenka Cestnik

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.