Predavanje: Kaj moramo vedeti potrošniki

Splet23.10.2013; V večernih urah smo se zbrali v prostorih Društva upokojencev Trbovlje, kjer nam je ga. Tanja Drnovšek Šulin, vodja Združenja potrošnikov Zasavje – ZPZ, predstavila pravice, ki jih imamo potrošniki. Pa naj bo to v trgovini, v večstanovanjskem objektu, hiši ali pri uveljavljanju različnih garancij. Opisala nam je Garantirano garancijo in podaljšano garancijo, kdaj lahko prijavimo stvarno napako, od kdaj velja garancija na zamenjani ali popravljeni izdelek, za katere primera se garancija mora izdati in še mnogo zanimivih pravic, ki jih imamo potrošniki v Sloveniji.Vsak je zastavil svoje vprašanje, na katerega je dobil izčrpen odgovor. Ob zaključku predavanja smo se v en glas strinjali, da smo izvedeli ogromno zelo zanimivih stvari in go. Šulin nagradili z glasnim aplavzom.

Za več informacij lahko obiščete njihovo spletno stran:

Združenje potrošnikov Zasavja

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.