Pravilna nega zrele kože v tretjem življenjskem obdobju

Nega Kože 1Ponedeljek; 5.5.2014: v prostorih učilnice Društva U3 je potekalo brezplačno predavanje v sklopu Tedna vseživljenjskega učenja, ki ga prireja Zasavske ljudska univerza. Predavanje, sta vodili Polona Šmid in Tina Naraglav iz salona za nego telesa in obraza DermaPolis. Naštela nam je pogoste težave, ki se pojavijo na naši koži, pa naj bo to na obrazu, rokah, nogah ali drugje po telesu in opisala nekaj tehnik in tretmajev s katerimi jih lahko odpravljamo.

Vprašanja udeležencev so kar deževala in izvedeli smo prenekatero skrivnost. Če imate kakšno vprašanje o našem največjem organu, se lahko obrneta na DermaPolis – Salon za nego telesa in obraza.

DermaPolis                              Facebook

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.