Povabilo k vpisu

Spoštovani!

Intenzivno se že pripravljamo na novo študijsko leto (seveda, če nam bodo zdravstvene razmere realizacijo programa dopuščale).

Za člane bomo organizirali številna predavanja, delavnice in aktivnosti na različnih področjih, npr. zdravstveno, kulturno, športno in zabavno področje.

Pričakujemo in želimo, da si izberete področje, ki vas zanima ali pa si želite poglobiti, obnoviti svoje znanje, védenje in zanimanje v dobri družbi in na prijeten način.

Vpisovali bomo v mesecu septembru (ponedeljek, torek in sreda od 9.00 do 12.00 ure) na sedežu društva (v DDT Trbovlje, Trg svobode 11a). Vsa predavanja, krožki in srečanja bodo prilagojeni starejšim odraslim. S predavanji bomo začeli v mesecu oktobru 2021.

K vpisu povabite tudi svoje sorodnike, prijatelje in znance, ki so stari nad 50 let. Obiščite nas na sedežu Društva U3. Veselimo se druženja z vami, saj skupaj uresničujemo cilje vseživljenjskega učenja za bolj polno, bogato in dejavno jesen življenja.

S spoštovanjem,

Zvonka Selan
Predsednica Društva U3

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.