Dan odprtih vrat v LEKARNI TRBOVJE

Za Splet - 2013-11-26-0497V torek, 26.11.2013, smo se v dopoldanskih uricah zbrali v prostorih lekarne na Rudarski cesti 12 v Trbovljah, kjer nas je prijazno sprejela ga. Petra Albert, mag. farm. in nas popeljala v svet lekarn in farmacije. Opisala nam je šolanje in prakso bodočih farmacevtov, nadaljevala s strukturo, delovanjem in obstranskih dejavnostih lekarn in končala z zdravili. Tistimi, ki jih dobimo pri zdravniku, pa naj bodo inovativna ali generična in onimi, ki nam lajšajo težave, a se dobijo brez recepta. Moram priznati, da je bilo predavanje zelo poučno in zanimivo, popestreno z mnogimi vprašanji s strani udeležencev. Nato smo si vsi po vrsti nataknili zaščitno prevleko za čevlje in si odšli ogledat ostale prostore lekarne in tako uspešno zaključili »Dan odprtih vrat v Lekarni Trbovlje«.

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.