Anketa o izbiri študijskih skupin

Spoštovani, da bi že na začetku naslednjega študijskega leta 2018/2019 vedeli, katere študijske programe bomo v naši U3 izvajali in koliko članov bo naše društvo štelo, vas vabimo, da izpolnite naslednjo anketo. Tisti, ki obiskujete kakšno izobraževalno skupino, in jo želite obiskovati tudi v naslednjem študijskem letu, jo prosim, tudi označite.

Povezava do spletne ankete

Morda vam bo všeč tudi...

komentarja 2

 1. Jožica Gabrič Kolarič pravi:

  Spoštovani! Zanima me tečaj nemščine-nadaljevalni. Pri tem se mi zdi pomembno, kdo nas bo poučeval.

  • Društvo U3 pravi:

   Spoštovani,
   trenutno zbiramo mnenja, kaj naj bi v prihodnjem študijskem letu ponudili tistim, ki so že člani našega Društva U3, in tudi novim. Po statutu mora imeti študijska skupina najmanj osem slušateljev. Za nemški jezik so se trenutno odločili štirje (ni podatka ali v začetni ali nadaljevali tečaj). S takšnim številom skupina ne more delovati. Če pa veste še za koga, in bi bilo s tem število slušateljev dovolj visoko nam, prosim, sporočite. Veseli vas bomo!
   Lep pozdrav!
   Predsednica društva U3
   Irena Ivančič Lebar

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.